שעות פעילות 9:00 AM - 7:00 PM
עקבו אחרינו:

תקנון אתר זיקית – צביעת מתכות

מבוא

חברת זיקית הוקמה בשנת 1983 במושב יסודות.

מאז ועד היום, אנו צובעים את כל סוגי במתכות, תוך מתן שירות מהיר ואיכותי.

אנו משתמשי במכונת GEMA, תוצרת שוויץ, הצובעת בצבעי tgic free.

מכונה זו היא המתקדמת ביותר בשוק, בעלת מערכות כיוון הקוראות את מידות המוצר ומתאימה את יכולתה אליו, כך שכיסוי האבקה יוצא אחיד, מלא ומדויק.

בנוסף, המערכת תומכת ביכולת החלפת גוונים במהירות ומצוידת במערכת סינון ומחזור שעומדות בכל תקני איכות הסביבה.

השימוש באתר:

אתר https://www.zikit-colors.co.il/ מנוהל על ידי החברה זיקית צביעת מתכות, מקבלת בברכה את הגולשים והמשתמשים באתר, במוצרי ובשירותי החברה. השימוש באתר יהיה כפוף לתנאים המפורטים להלן ומהווים הסכם מפורש מצד המשתמש לתנאים אלו. 

אחריות בגין שימוש ופעילות באתר ובתכניו:

תכנים וזכויות יוצרים:

זכויות היוצרים בעבור יישומים, קבצים, טקסטים, קוד מחשב ולעתים גם חלקי עיצוב ותוכנה או חומרה אחרת הכלולה באתר – יהיו של החברה בלבד ו/או ספק מטעמה, ו/או שותפים עסקיים, לפני העניין. חל איסור להעתיק, להפיץ, לתרגם או למסור את התכנים לגורם צד שלישי בלא הסכמה מפורשת של החברה בכתב ומראש. 

סימנים מסחריים:

שם המתחם של האתר, שם החברה, לוגו וסימנים מסחריים אחרים, בין אם שרשומים ובין אם שלא רשומים, יהיו קניינה הבלעדי של החברה. 

אבטחת מידע ופרטיות:

החברה עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, בידע ובניסיון שלה על מנת לנקוט מגוון אמצעי זהירות באתר, ככל האפשר, על סודיות המידע שנמסר על ידי הגולשים באתר. במקרים שונים בהם ידע של החברה אינה משגת או במקרים שאינם בשליטת החברה, וכן בשל אירועים של כוח עליון, לא תהיה החברה אחראיות לכל סוג נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שיגרם לגולש או למי מטעמו. אם המידע יאבד, יגיע לגורם עוין או יעשה בו שימוש ללא הרשאה. החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש בפרטי הגולשים הרשומים באתר אלא לצרכי האתר והחברה בלבד. 

שירות לקוחות:

בכל שאלה, טענה או בירור כלשהו, אנא פנו אל נציגנו באמצעות האתר, הטלפון או הוואטסאפ המצוינים באתר כדי שנוכל לבדוק את הנושא לגופו. 

דין וסמכויות שיפוט:

אכיפת התקנון ו/או כל פעולה הנובעים ממנו יהיו בהתאם לדין הישראלי בלבד ויידון בסמכויות השיפוט המוכרות באחת מערי תל אביב יפו, חיפה וירושלים. 

מסמך זה לא נכתב על ידי עורך דין ולא חלה כאן אחראיות משפטית. 

תפריט נגישות