שעות פעילות 9:00 AM - 7:00 PM
עקבו אחרינו:

צביעת מתכות

צביעת מתכות – צובעים את כל סוגי המתכות

מתכות מסוגים שונים משמשות אותנו בחיי היומיום עבור מגוון צרכים שונים. לא פעם, יש צורך בצביעת המתכות הרלוונטיות עבור צרכים שונים. צביעת מתכות חייבת להתבצע בצורה הטובה ביותר בין אם המתכת רלוונטית עבור שימוש ביתי כגון: מעקות עבור החצר בבית ובין אם היא רלוונטית עבור שימוש תעשייתי.

צביעת מתכות כשלב בתהליך ייצור

כיום ניתן למצוא צביעה מיוחדת למוצרים שונים המשמשים בתעשייה. צביעת מתכות רלוונטית עבור צינורות שמשמשים בתשתיות ביתיות או בתשתיות של כל מבנה מסוג אחר. צביעת מתכות רלוונטית עבור כלים ימיים ועוד. צביעת מתכת היא תהליך שיש לבצע בצורה מקצועית ומנוסה תוך כדי השימוש של כל החומרים האיכותיים ביותר וכל הטכניקות המתאימות ביותר להליך. התוצאה של צביעה מעין את היא שמירה איכותית וטובה יותר של המתכות השונות וכן, הפחתת הצורך בתחזוקה של המוצרים העשויים ממתכת צבועה לאורך השנים, כך לדוגמא: מעקה מתכת אשר איננו עובר צביעה, מהר מאוד יאסוף חלודה, ישבר ויתפורר ואילו מעקה שנצבע בצורה איכותית יחזיק מעמד בצורה טובה יותר לאורך זמן וישמור על המראה הטוב שלו.

כיצד צובעים מתכות?

צביעת מתכות צריכה להתבצע בהתאם למתכת ובהתאם לשיטת הצביעה האיכותית ביותר. כמו כן, מדובר על הליך שדורש עמידה בתקנים, מקצועיות וצבעים שמתאימים למתכת. צביעת המתכת תתחיל ראשית כל בניקוי יסודי של המתכת אשר יתבצע באמצעות התזת חול. לאחר מכן המתכת תצבע באופן ראשוני ולאחר הייבוש היא תצבע שוב. חשוב שיישארו חורים או אזורים שאינם צבועים במתכת. חשוב להבין כי צביעת מתכת דורשת מיומנות. כמו כן, חשוב מאוד לדעת כי כיום ניתן לצבוע מתכות בתנור באמצעות צבע רטוב או אבקה. הצביעה בתנור הופכת את הצבע על המתכת לחזק ועמיד יותר. יש לבחון את היתרונות שבכל שיטת צביעה ולבחור בסופו של דבר את השיטה המתאימה ביותר מכל הבחינות.

חשוב לדעת כי תהליך צביעת מתכות חייב להתבצע שלב אחר שלב, כאשר אין לדלג על אף שלב בדרך וזאת בכדי שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממושלמת. על כן, יש לבצע את הליך הצביעה בשיטה הנבחרת על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

תפריט נגישות