שעות פעילות 9:00 AM - 7:00 PM
עקבו אחרינו:

צביעה באבקה

צביעה באבקה – יתרונות רבים לשיטה 

צביעה באבקת צבע אלקטרוסטטית באה לתת מענה לדרישות של איכות הסביבה והבעיות האקולוגיות אשר נובעות כתוצאה משימוש בצבעים שהם על בסיס ממיסים אורגניים. אין ספק כי יש יתרונות רבים של צביעה באבקה. מפעלים רבים משתמשים כיום בשיטת הבציעה המדוברת ומנצלים בצורה הטובה ביותר את היתרונות שלה.

היתרונות של צביעה באבקה

ישנם יתרונות רבים כאמור בשיטת צביעה באבקה. תהליך הצביעה המדובר הופך את תהליך הצביעה לתהליך קצר ויעיל באופן משמעותי. ברוב המקרם צביעה מעין זאת תאפשר להשתמש בשכבה אחת בלבד במקום להשתמש גם בשכבת יסוד וגם בשכבה עליונה. מעבר לכך, הצביעה המדוברת מעניק מראה דקורטיבי לאובייקט שצבעים וכן מספק איכות הגנה גבוהה. יתרון נוסף של שיטת צביעה זאת הוא שאין צורך להמתין לייבוש ועל כן ניתן לצבוע באבקה בכל תנאי מזג האוויר באשר הם. היתרונות של צביעה מעין זאת הם גם יתרונות אקולוגית שכן, האבקה לא מכילה ממיסים אורגניים וכן היא ידועה כידידותית לסביבה וירוקה. האובייקט שצובעים מעניק לו עמידות גבוהה גם בכל הנוגע לשחיקה בטווח הרחוק ומגן על האובייקט או המוצר מבעיות קורוזיה.

 מהו אופי המוצרים אשר נצבעים באבקה?

באבקה ניתן לצבוע כיום כל מוצר אשר עשוי ממתכת. ניתן לצבוע מגוון רחב של מוצרים לרבות ראשי ברגים, קונסטרוקציות קלות, קונסטרוקציות כבדות ועוד. בין המוצרים ניתן למצוא: צביעת מתכות, מוצרי גידור, עמודי תאורה, לוחות חשמל, סטנדים לתצוגות, מדפים לאחסון, חלקי זיווד, צנרת למכבי אש ועוד. המעבר מצביעה רטובה לצביעה באבקה בלא מעט מפעלים למעשה חוסכת בעלויות וכן מקצרת זמני אספקה. מעבר לכך, הלקוח מקבל תוצר סופי מדויק ומושלם.

כיצד צובעים באבקה?

תהליך צביעה באבקה יכלול את הכנת השטח של המוצר אשר עתיד להיצבע באבקה. לאחר מכן קולים את המוצר בתנור ולאחר מכן אורזים אותו. ברוב המקרים מדובר על תהליך המתבצע בצורה אוטומטית כאשר החלקים השונים של המתכת נתלים מראש על מסוע ייעודי ועוברים את כל השלבים הנדרשים בתהליך החל מהפירוק שלהם ועד לאריזה שלהם. צביעה באבקה צריכה להתבצע בצורה מדויקת ואיכותית בשימוש באבקות הטובות ביותר. חברת זיקית צביעת מתכות, מתמחה בצביעה באבקה ובעוד סוגי צבעית לרבות צביעה בתנור, צביעת אלומיניום ועוד. רוצים לדעת עוד? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם! 

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

תפריט נגישות